Kontakt


Oleris Spółka z o.o.


Czarnowo 39
87-134 Zławieś Wielka

biuro@oleris.pl
Tel  56 651 03 22
Fax 56 651 03 37

NIP: 879-248-27-04
KRS: 0000255989

 

Adriana Gajdemska
Zaopatrzenie, Jakość
T + 48 56 651 03 22 wew. 21
M + 48 603 662 211
E a.gajdemska@oleris.pl


Maryla Bieniek-Majka
Sprzedaż - wysorty warzyw, Logistyka

T + 48
56 651 03 22 wew. 25
M + 48
663 003 403
E
m.bieniek-majka@oleris.pl



Przemysław Gajdemski
Sprzedaż - warzywa konfekcjonowane i pakowane

T + 48 56 651 03 22 wew. 22

E
p.gajdemski@oleris.pl


Krystyna Gajdemska
Kadry i administracja, marketing

T + 48 56 651 03 22 wew. 20
M + 48 693 423 113
E k.gajdemska@oleris.pl

 

Kamil Gajdemski
Uprawa warzyw

M + 48 603 799 300
E k.gajdemski@oleris.pl



Łukasz Piotrowski

Oddział we Wrocławiu
ul. Obornicka 235-237
M +48 601 622 523

E l.piotrowski@oleris.pl

 

 



Piotr Binkowski

Oddział w Poznaniu
ul. Franowo 1

M +48 665 005 755
E
p.binkowski@oleris.pl

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. Więcej informacji o wykorzystywaniu plików cookie.

Zamknij